همراه ما در تلگرام!

دعوت ما را جهت عضویت در تلگرام بپذیرید!

x

خدمات خرید جواهرات

گالری هومن برای رفاه مشتریان که بصورت اینترنتی و یا از نمایندگی های سراسر ایران خود خرید میکنند شرایط مناسبی فراهم نموده است.

ارسال جواهرات

در هنگام خرید کالا توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات خود را به دقت ثبت نمایید تا جواهرات مورد پسند ما به موقع بدست شما برسد. این امکان برای تمامی مشتریان در سراسر ایران وجود دارد که بصورت رایگان ارسال خواهد شد.

موجودی کالا

محصولات و جواهرات گالری هومن بصورت منحصر بفرد طراحی و تولید میشود. درصورتی که نمونه جواهری مورد پسندتان قرار گرفت مطمئ باشید موجود بوده و در اسرع وقت و پس از واریز مبلغ آن بدستتان خواهد رسید.

پیگیری سفارشات

شما میتوانید جهت پیگیری سفارشات خود با شماره تماس های درج شده در سایت و یا ایمیل این مجموعه تماس حاصل فرمایید و روند ارسال و خدمات دهی به خرید خود را دنبال فرمایید. ضمن اینکه شماره 09127755000 روابط عمومی پاسخگوی شما است.

نحوه سفارش

به غیر از خرید اینترنتی جواهرات گالری هومن، شما میتوانید محصول مورد نظر خود را درنمایندگی ها، کانال تلگرام و یا اینستاگرام مجموعه بازدید و خریداری نمایید.

آموزش طلا و جواهرات

هلدینگ زرین جهت بالا بردن سطح علم و دانش عمومی فلزات گرانبها و جواهرات قیمتی فضای آموزشی درنظر گرفته است. شما میتوانید با مراجعه به سایت آموزش فن آوران زرین از شرایط این دوره ها باخبر شوید.

پشتیبانی

تمامی راه های ارتباطی مجموعه فن آوران زرین این امکان را به شما میدهد تا بصورت تمام وقت در اختیار سوالات شما عزیزان باشد. همچنین ما خود را درکنار مشتریان میدانیم و همراه شما خواهیم بود.

درباره گالری هومن

گالری جواهرات هومن فعالیت خود را در سال 1338 در صنعت تولید و فروش جواهرات ارزنده آغاز و طی 20 سال اخیر تحت مدیریت دکتر زنگنه در قامت بزرگترین تولیدکننده، برترین طراح و بزرگترین برگزارکننده نمایشگاه طلا و جواهرات در سطح کشور فعالیت نموده است. این مجموعه تنها نماینده رسمی پرنسس دایموند، یکی از زیر شاخه های هلدینگ فناوران زرین است.