همراه ما در تلگرام!

دعوت ما را جهت عضویت در تلگرام بپذیرید!

x

خدمات تکریم مشتریان

گالری هومن در جهت حفظ ارزش مشتریان و افزایش رضایت آنها شرایطی را درنظر گرفته که در کنار آن برای سهیم بودن در شادی و لذت از خرید تدابیر رفاهی و هدایای ویژه برای مشتریان وفادار خود اندیشیده است.

تعمیر جواهرات

به دلیل تکمیل بودن کادر جواهرسازی مجموعه گالری جواهرات زرین تعمیر طلا، سایز و جایگزینی جواهرات تا 0.05 قیراط(برلیان)، مادام العمر رایگان انجام میپذیرد

محاسبه و قیمت گذاری

گالری هومن تمامی جواهرات موجود خود را توسط افراد و پرسنل متخصص خود و در داخل کارخانه جواهرسازی تولید و به بازار ارایه میکند. لذا پس از اتمام کار، با توجه به نرخ اتحادیه قیمت گذاری میشود

مرجوعی و جایگزینی

درصورتی که مشتریان عزیز از محصولات این گالری خریداری نمایند و قصد جابجایی آنرا داشته باشند مبلغی کسر نمیشود. همچنین درصورت بازگشت جواهر خریداری شده عینا برابر دستور اتحادیه عمل خواهد شد.

گارانتی جواهرات

خوشبختانه برای حفظ اعتماد شما تمامی جواهرات خریداری شده با شناسنامه مهردار و طبق استاندارد بین المللی گواهی صادر میشود. ضمن مشخص شدن میزان طلا و جواهر، اطلاعات دقیق محصول خود را درمیابید.

کردیت کارت

برای مشتریانی که مشخصات خود را در سیستم بانک مشتریان گالری هومن ثبت کنند یک کارت صادر میشود تا خرید جواهرات خود را بصورت اعتباری انجام دهند. کردیت کارت.

حریم خصوصی و امنیت

تمامی اطلاعات ثبت شده مشتریان، بدلیل اطلاع رسانی بهتر مراسم، اخبار و ارسال هدایای تبلیغاتی دریافت میشوند که در سیستم بانک مشتریان گالری هومن محفوظ خواهند ماند.

درباره گالری هومن

گالری جواهرات هومن فعالیت خود را در سال 1338 در صنعت تولید و فروش جواهرات ارزنده آغاز و طی 20 سال اخیر تحت مدیریت دکتر زنگنه در قامت بزرگترین تولیدکننده، برترین طراح و بزرگترین برگزارکننده نمایشگاه طلا و جواهرات در سطح کشور فعالیت نموده است. این مجموعه تنها نماینده رسمی پرنسس دایموند، یکی از زیر شاخه های هلدینگ فناوران زرین است.