همراه ما در تلگرام!

دعوت ما را جهت عضویت در تلگرام بپذیرید!

x

در توصیف از خود میگوییم...

با هنر ایرانی در خدمت مردم ایرانیم

در کشوری زاده شده ایم که آنرا متمدن می دانند، قرنها گذشته تا که امروز میتوانیم با سربلندی بگوییم اهل ایرانیم، ایران با هنر خاص و فرهنگ قوی بهمراه ظرفیت بالا در تمامی استعدادها. دکتر هومن زنگنه یکی از ایرانیان جوان که میراث دار هنر باستان طراحی و ساخت طلا و جواهرات سلطنتی است که همواره کوشیده تا این موقعیت را به کارآفرینی تبدیل و موفق به شکوفایی استعداد در دیگر جوانان شود. همچنین در تلاش است تا با شناسایی هرچه بیشتر ظرفیت تولید داخل، با جمع آوری متخصصان مجرب، صنعت جواهرات این کشور پهناور را رونق ببخشد.

شعار او از زبان خودش

اصالت، تجربه و صداقت سه اصل من اهدافم است.
اصالت که مربوط به نیاکان خودم میدانم، تجربه را با تلاش به دست آوردم و از صداقت در کارهایمان استفاده میکنیم که تا الآن بهترین نتیجه را گرفته ایم.

از کیفیت کار کوتاه نمی آییم...

صحبت اول با کیفیت آغاز می شود، با قیمت مناسب ادامه میابد و به کیفیت بالای تمامی جواهرات ختم می شود

همیشه الویت در رضایت مشتری

سرویس هایی که به مشتریان ارایه می شود رایگان است؛ طرحی که مشتری خرید میکند منحصر بفرد است؛ خدمات ما به مشتریان مادام العمر است؛ برای جواهرات شناسنامه و گارانتی معتبر صادر میشود؛ در سال چندین مراسم داخلی و خارجی برای مشتریان برگزار میشود فقط و فقط به یک دلیل: همیشه مشتریان ما راضی باشند...

طرح های منحصر بفرد تولید میکنیم

به دلیل در اختیار داشتن تیم طراح متخصص در زمینه های مختلف طراحی جواهرات مدرن، برندهای معروف، طراحی کارهای قدیمی، طراح جواهرات سرویس های عروسی و انگشتر و غیره، این اطمینان به شما داده میشود که طرح خریداری شده منحصر بفرد است.

همیشه بهترین را ارایه میدهیم

تیم کنترل کیفیت در انتخاب نوع جواهر و خروجی محصولات گالری هومن بسیار دقیق نظارت میکنند تا جواهرات بدرستی ساخته شوند و بدست مشتریان عزیز برسد. همچنین تیم آزمایشگاهی مجموعه زرین در زمینه گوهرشناسی در تلاشند تا بهترین کیفیت جواهرات را ارایه کنند.

بازدید بیش از 109 سفیر و مقامات خارجی از گالری جواهرات هومن

هنر ایران و ایرنی همواره در عرصه های مختلف زبان زد خاص و عام بوده است؛ دکتر هومن زنگنه خالق این برند همواره کوشیده تا این مجموعه طلا و جواهرات را به تمامی کشورهای همسایه و اروپایی نمایش دهد تا سهمی در صادرات ایجاد نماید.

اولین برگزار کننده جشنواره های طلا و جواهرات در مکانهای تاریخی

این مجموعه مفتخر است که در بناهای تاریخی و زیبای ایران مانند کاخ موزه سعد آباد، تالار آبگینه، کوشک احمد شاهی کاخ نیاوران نمایشگاه برگزار کرده است تا مردم عزیز با حضور در گالری هومن، از تاریخ و تمدن ایرنیان باستان و معاصر بازدید کنند.

برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه ها در شهرهای مختلف ایران

گالری هومن با برگزاری بیش از 100 نمایشگاه در وسعت بالا و در شهرهایی مانند شیراز، اصفهان، یزد، تبریز، مشهد، تهران، قزوین، همدان، رشت، و دیگر شهرهای ایران محصولات خود را به تمامی مردم ایران زمین معرفی کرده است.

درباره گالری هومن

گالری جواهرات هومن فعالیت خود را در سال 1338 در صنعت تولید و فروش جواهرات ارزنده آغاز و طی 20 سال اخیر تحت مدیریت دکتر زنگنه در قامت بزرگترین تولیدکننده، برترین طراح و بزرگترین برگزارکننده نمایشگاه طلا و جواهرات در سطح کشور فعالیت نموده است. این مجموعه تنها نماینده رسمی پرنسس دایموند، یکی از زیر شاخه های هلدینگ فناوران زرین است.